Úvod     

O mně

Druhy masáží

UCW

Ceník

Kdy nechodit na masáž!

Fotogalerie

Návštěvní kniha

Odkazy

Kde mě najdete

 

Jitka Fricová  

tel.:  732 52 74 14
email: jitule-f@email.cz

Kozlovská 365
560 03  Česká Třebová
(nad restaurací u Pucholtů)

IČ: 72783621

Pracovní doba:
dle objednání
po, st až do 20:00

 

 

Při masáži telefon nezvedám.


Pokud se nedovoláte můžete poslat sms s vybraným druhem masáže a časem, který by Vám vyhovoval, usnadníte naši další komunikaci.
Děkuji.

 

 

 

 
 

Masáž klasická

Masáž relaxační

je podobná jako klasická masáž, jen je v pomalejším tempu a bez tepacích hmatů.

Celková masáž - 2 hodinová relaxační masáž
- šíje, záda, nohy zezadu (včetně chodidel a hýždí), nohy zepředu, břicho, hrudník a ruce.

Indická masáž hlavy

skvělá relaxační masáž, která se provádí v sedě na židli v oblečení bez použití oleje. Začíná od svalů, které jsou nejvíce "postižené" stresem a potřebují uvolnění (od ramen po spodní okraj lopatek), pokračuje se masáží rukou, krku, na hlavu, která je masáží přímo hýčkána, obličej a uši.
 

Anticelulitidová masáž s ozonovým zábalem

tato intenzivní masáž je velmi účinná v boji proti celulitidě, narušuje tukové struktury, detoxikuje a vypíná kůži.
První výsledky lze rozpoznat již po třech masážích, po první je vidět pozitivní účinek na pokožku a celulitidu, je hladší a vypnutější.
Pro trvalé zlepšení je třeba kůra o 5 - 10 masážích, které jsou prováděny minimálně 2x v ideálním případě 3x týdně. Kůru je možné podstoupit 2x - 3x ročně.
Ozonový zábal - na stehna, hýždě a břicho se nanese ozonový krém poté se zabalí do folie. Prohřívá do hloubky. Ozonový krém vyhlazuje a čistí  pokožku.
 
 
 
Klasickou a relaxační masáž provádím formou "aroma masáží" za použití masážních olejů Saloos. Výběr masážního oleje závisí na druhu i účelu masáže a přání klienta.

např.: Devatero Kvítí:
Mimořádně účinný olej na namožená a bolavá záda, ztuhlé svaly a klouby. Přináší úlevu a uvolnění při svalovém napětí a únavě, prokrvuje a prohřívá, zmírňuje otoky a má hojivé a regenerační účinky. Je vynikající při bolestech krční páteře.
 
    Maratonec:
Ideální pro nohy unavené po zvýšené tělesné námaze a zátěži. Postará se účinně o celou nohu od stehen až k chodidlům, odstraňuje bolesti, zmírňuje křeče, otoky, pomáhá při drobných poraněních a výronech. Regeneruje a zvláčňuje suchou pokožku, změkčuje kůži na patách, snižuje riziko jejího popraskání. Účinný proti plísním. Nepostradatelný pro vrcholové sportovce!
 
    Relax:
Přináší uvolnění a uklidnění při nadměrném duševním a fyzickém vypětí. Blahodárně působí na celkovou kondici organismu, ošetřuje a regeneruje pokožku, zanechává ji hebkou a vláčnou. Uvolňuje svaly, navozuje příjemnou náladu a přivolává spánek. 

© Jitule-f  2011       Poslední aktualizace: 25.01.2012